Get A Quote
Leave Your Message
010203

PRODUKTET E PARAQITURPRODUKTET E PARAQITUR

0102030405
0102030405

Rreth neshPËR NE

Shanghai Shigan Industrial Co., Ltd.

Shanghai Shigan Industrial Co., Ltd. është një ndërmarrje e specializuar në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e peshuesve kontrollues dhe detektorëve metalikë dixhitalë. Ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve zgjidhje të sakta, të qëndrueshme dhe të besueshme matës kontrollues dhe detektor metalik dixhital për të ndihmuar klientët të përmirësojnë efikasitetin e prodhimit, të reduktojnë kostot e prodhimit dhe të arrijnë kontrollin e cilësisë.
shikoni më shumë
 • 17
  +
  Vendi eksportues i produktit
 • 56
  +
  Numri i punonjesve
 • 9
  +
  Certifikata e patentës
 • 1095
  Kompania është themeluar në
shigan (1)4su

Certifikata

shigan (2)6tn

Certifikata

shigan (3)i1q

Certifikata

duke hyrë (4) ne

Certifikata

KOMPANIA SHIGAN

Shanghai Shigan Industrial Co., Ltd.

Shigan është një prodhues dhe furnizues i peshuesit automatik të kontrollit, detektorit dixhital të metaleve, makinerisë automatike të etiketimit të peshimit. Mirë se vini të na kontaktoni!

produkte të nxehtaPRODUKTET HOT

avantazh

PSE
NA ZGJIDHNI

 • Prodhimi i llojeve të ndryshme të peshoreve dhe detektorëve metalikë, me çmime të moderuara në fabrikë.
 • Produktet në linjën e prodhimit të pjesës së përparme hyjnë në njësinë e rritjes së shpejtësisë së pajisjes.
 • Përdoret për të zbuluar revista metalike ose objekte të huaja metalike të përziera në ushqime, ilaçe etj.
 • E aplikueshme për një sërë industrish: ushqim, fruta dhe perime, nevoja të përditshme, etj.

zgjidhjezgjidhje

LAJMELAJME

Inquiry For PricelistInquiry For Pricelist

65337edvus

Leave Your Message